E-PROGNET jest dynamicznie rozwijającą się firmą sektora IT wychodzącą naprzeciw potrzebom małych i średnich przedsiębiorstw nie zatrudniających własnego personelu informatycznego jak również potrzebom osób prywatnych.
Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu profesjonalnych i skutecznych rozwiązań internetowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.
Zajmujemy się m.in. projektowaniem i budową stron internetowych (również z panelem administracyjnym CMS), serwisów internetowych, sklepów internetowych, projektowaniem nowoczesnych form reklamy, projektowaniem i budową lokalnych sieci komputerowych LAN i bezprzewodowych sieci WLAN, instalacją i konfiguracją systemów operacyjnych, instalacją i konfiguracją połączenia z Internetem oraz serwisem sprzętu komputerowego.
Zajmujemy się również projektowaniem i instalacją systemów alarmowych SSWiN, systemów kontroli dostępu ACCO oraz telewizją przemysłową CCTV.
Stale poszerzamy naszą ofertę, tak by spełnić Państwa oczekiwania oraz pomóc zdobyć przewagę nad konkurencją.
Jednym z naszych atutów jest to, że firma jest mała, i ma małe koszty prowadzenia działalności. Przekładamy to bezpośrednio na nasze ceny, które są bardzo konkurencyjne w stosunku do cen innych firm działających na rynku.
Profesjonalizm i doświadczenie, które posiadamy, pozwalają nam zadowolić każdego z naszych Klientów. Dzieje się tak za sprawą wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, profesjonalnego podejścia do każdego z projektów, dużej wiedzy i umiejętności, rzetelnego przestrzegania ustalonych terminów i szybkiej obsługi.
Misją, którą sobie określiliśmy, jest budowanie sukcesu naszych Klientów ponieważ wiemy, że przełoży się to również na nasz sukces.
Zdołąliśmy wypracować sobie stabilną pozycję i dobrą opinię wsród naszych Klientów, do których z dumą możemy zaliczyć wiele małych i średnich przedsiębiorstw oraz wiele osób prywatnych.
STRONA GŁÓWNA | O FIRMIE | OFERTA | KONTAKT
Copyright © e-progNET 2005-2018.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
facebook