Sieci komputerowe
W dzisiejszych czasach trudno jest wyobrazić sobie dobrze prosperującą firmę, posiadającą kilka czy też kilkanaście komputerów, które nie są połączone w lokalną sieć przewodową LAN, czy też w bezprzewodową sieć WLAN.
Doradztwo w doborze sprzętu dla sieci komputerowej LAN i WLAN
Doradzimy Państwu w doborze sprzętu potrzebnego do zbudowania przewodowej sieci komputerowej LAN jak również bezprzewodowej sieci komputerowej WLAN.
Projekt i instalacja sieci komputerowej LAN i WLAN
Zaprojektujemy i wykonamy, dla Państwa specyficznych wymagań, każdą lokalną przewodową sieć komputerową LAN oraz bezprzewodową sieć WLAN, która w profesjonalny sposób połączy wszystkie komputery w sieć, umożliwiając im wymianę danych oraz robienie wydruków na drukarce sieciowej lub innej podłączonej do dowolnego komputera w sieci.
Dodatkowo łącząc sieć komputerową z Internetem dajecie Państwo możliwość połączenia z Internetem każdemu komputerowi w sieci.
Instalacja i konfiguracja serwera w sieci komputerowej LAN i WLAN
Zainstalujemy i skonfigurujemy taki serwer pracujący w lokalnej sieci LAN czy bezprzewodowej sieci WLAN połączonej z siecią Internet, by pełnił wszystkie wymagane przez Państwa usługi sieciowe np:

pełnił rolę routera łączącego sieć z Internetem
był serwerem HTTP
był serwerem FTP
był serwerem DHCP
był serwerem DNS
był serwerem PROXY
udostępniał własny serwer poczty elektronicznej
pełnił rolę firewalla chroniącego przed atakami z sieci InternetSTRONA GŁÓWNA | O FIRMIE | OFERTA | KONTAKT
Copyright © e-progNET 2005-2018.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
facebook